Paslaugos

Įmonės teikiamos paslaugos:     

  - Metalo konstrukcijų projektavimas
  - Metalo konstrukcijų gamyba
  - Tvirtinimo elementų ir kitų komponentų komplektavimas
  - Pristatymas į objektą

Metalo konstrukcijų projektavimas

Turėdama ilgametę metalo konstrukcijų gamybos patirtį, įmonė turi galimybę pasiūlyti metalo konstrukcijų projektavimo paslaugą. Tokiu būdu metalo konstrukcijos projektuojamos atsižvelgiant į geriausią gamybos praktiką ko pasekoje užtikrinamas optimaliausių sprendimų priėmimas.

Metalo konstrukcijų gamyba

Pagrindinė įmonės veikla - suvirintų metalo konstrukcijų gamyba. Gamybai naudojamos tik sertifikuotos, Europos standartus atitinkančios žaliavos ir medžiagos. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, sertifikuoti suvirintojai, naudojamos šiuolaikinės gamybos technologijos. Gamybos procesas sertifikuotas standarto EN1090 atitikčiai. Visi gaminiai ženklinami CE ženklu.

Tvirtinimo elementų ir kitų komponentų komplektavimas

Kartu su pagamintomis metalo konstrukcijomis komplektuojame ir tiekiame tvirtinimo elementus bei kitus gaminius, reikalingus pilnai sumontuoti konstrukcijas. Visi komplektuojantys gaminiai tiekiami su kokybę patvirtinančiais sertifikatais.

Pristatymas į objektą

Pagaminta produkciją kartu su komplektuojamais komponentais galime pristatyti į kliento nurodytą vietą. Ir nesvarbu, kokio dydžio ar svorio krovinys. Glaudus bendradarbiavimas su transporto paslaugas teikiančiomis įmonėmis leidžia užtikrinti gaminių pristatymą norimu terminu bei sklandžiai vykdyti suplanuotus tiekimus.

Kaip mus rasti?

Metalo meistrai UAB ,  Tinklų g. 7, LT-35115 Panevėžys, Tel.: 8 45 585 087,  Faksas: 8 45 585 087,  El.paštas: